Napsali o nás

Ambulantní centrum, lůžková oddělení, RTG a SONO, lékarna.
Nejen pro Prahu 3.

Fotogalerie: Natáčení z Nemocnice Žižkov pro TV Nova

V Nemocnici sv. Kříže Žižkov proběhlo natáčení pro pořad Snídaně s Novou. 

V živě vysílaných vstupech v 6.20 h a 7.20 h na TV Nova vystoupil ředitel Nemocnice Žižkov Tomáš Krajník, plicní lékařka MUDr. Renata Kolaříková a kardiolog MUDr. Miroslav Derevjanik. 

Následně vznikla i reportáž, která byla ve středu 19.5.2021 odvysílána v Poledních Televizních novinách. 

Reportér Jakub Slavík v rámci tématu Postcovidového centra, které Nemocnice Žižkov zřídila v rámci plicních a kardiologických ambulancí v Kubelíkově 16 v Praze 3, vyzkoušel roli pacienta. Nechal se prohlédnout na echokardiografickém přístroji a vyzkoušel i spirometrické vyšetření. 

Před kamerou pak s odborným výkladem diváky seznámili s problematikou lékaři Nemocnice sv. Kříže Žižkov. Zároveň diváci viděli zrekonstruované ordinace, přístrojové a diagnostické vybavení. 

Rozhovor s ředitelem Tomášem Krajníkem probíhal v moderní a nové čekárně či ve zrekonstruované chodbě. Diváky seznámil s Postcovidovým centrem a proměnou jediné žižkovské nemocnice v Praze 3. 

Zároveň diváci viděli nové logo nemocnice i informační panel očkovacího centra Praha /II očkuje. 

"Naším cílem je být partnerem médií a spolupracovat s nimi na tvorbě obsahu v rámci specializací, které Nemocnice Žižkov nabízí. Jsem rád, že jsme byli osloveni reportérským týmem TV Nova, který vnímá změnu žižkovské nemocnice ve veřejném prostoru a zejména informace čerpá z prostředí sociálních sítí. Internet je pro propagaci Nemocnice Žižkov marketingový nástroj číslo jedna a v kombinaci s televizí a tiskem dokážeme oslovit širokou veřejnost, které chceme komunikovat změny," říká tiskový a PR manažer Nemocnice Žižkov Radek Pešout. 

"Zároveň oceňuji přístup lékařů z Nemocnice Žižkov, kteří pružně zareagovali i v časných ranních hodinách předstoupit před kameru a rovnou do živého vysílání. Na přípravu bylo jen několik hodin a výsledek je velmi pozitivní, a to díky profesionálnímu týmu TV Nova a erudici a komunikaci ze strany lékařů," dodává Radek Pešout. 

Podívejte se na fotogalerii. 
Publikováno: 20. 5. 2021

Fotogalerie