Napsali o nás

Ambulantní centrum, lůžková oddělení, RTG a SONO, lékarna.
Nejen pro Prahu 3.

Kapela The Tap Tap zahraje na terase žižkovské nemocnice pro pacienty lůžkových oddělení

Článek na webu Pražský patriot.cz, 13.6.2021

Kapela The Tap Tap se rozhodla uspořádat koncert na letní terase nacházející se v 6. patře Nemocnice sv. Kříže Žižkov v Praze 3. Koncert se uskuteční 12. srpna. 

„Koncert bude naprosto ,plnotučný´, i když prostor terasy budeme muset využít trochu nestandardním způsobem. Ale bude nás všech 20," říká kapelník Šimon Ornest.

„Zahrajeme zhruba 45 minut z naší poslední desky Noha na kolejích. Nabídneme i nové dva hity Ray Charles z Karviné o našem pianistovi Petrovi a písnička Švihlá Jana o naší zpěvačce," nabízí ochutnávku z chystaného koncertu v netradičním prostředí Ornest.

The Tap Tap využijí pro koncert určený pro pacienty lůžkových oddělení Nemocnice sv. Kříže Žižkov střešní terasu nacházející se v 6. patře historické budovy v Kubelíkově ulici.  

Z koncertu vznikne videozáznam. Počítá se i s live streamem, tak aby koncert mohli v přímém přenosu sledovat i ležící pacienti, kteří se na terasu nedostanou.  

„Nemocnice sv. Kříže Žižkov je církevní nemocnicí v Praze 3. Specializuje se na lůžkovou dlouhodobou, rehabilitační, ošetřovatelskou a následnou péči," říká mluvčí a PR manažer nemocnice Radek Pešout.  

„Přijde mi super, že v Nemocnici sv. Kříže otevírají terasu i pro ležící pacienty. Praha 3 má pořád s bezbariérovostí trochu problém a tohle je velký krok správným směrem,“ dodává Šimon Ornest, kapelník The Tap Tap.

Zdroj: https://www.prazskypatriot.cz/kapela-the-tap-tap-zahraje-na-terase-zizkovske-nemocnice-pro-pacienty-luzkovych-oddeleni/
Publikováno: 18. 6. 2021