Napsali o nás

Ambulantní centrum, lůžková oddělení, RTG a SONO, lékarna.
Nejen pro Prahu 3.

Nemocnice Žižkov má chirurgickou ambulanci i operativu

Článek na České noviny.cz, 20.1.2021

Církevní Nemocnice sv. Kříže Žižkov rozšířila zdravotní péči v Kubelíkově ulici v Praze 3. Od poloviny ledna 2021 je otevřena chirurgická ambulance a zahájeny budou i operační výkony. Od pondělí do pátku (7 - 14 hodin) ordinují chirurgové MUDr. Ondřej Krajník a MUDr. Zdeněk Horák. Oba zkušení lékaři se specializují na chirurgii, traumatologii a cévní chirurgii.

Chirurgická ambulance ošetřuje a léčí úrazy, bolesti břicha, cévní obtíže i chronické rány jak ambulantně, tak ve spolupráci s pražskou jednodenní i akutní nemocnicí. Oba chirurgové indikují a osobně provádí artroskopické operace kolen, operace varixů, laparoskopické operace kýl, žlučníků, appendix vermiformis i klasické operace v chirurgii a traumatologii. Operativu provádí v týmu špičkově vycvičených zdravotníků v moderně vybavených operačních sálech s navazující lůžkovou péčí.

Kromě chirurgické ambulance v Nemocnici Žižkov je ještě indikační poradna v ordinaci v Roudnici nad Labem. Objednat se lze na telefonu 221 012 240, nebo emailu: chirurgie@nskz.cz. Info na www.nemocnicezizkov.cz.

Zdroj: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/nemocnice-zizkov-ma-chirurgickou-ambulanci-i-operativu/1984840?utm_source=rsspr&utm_medium=feed
Publikováno: 30. 1. 2021