Napsali o nás

Ambulantní centrum, lůžková oddělení, RTG a SONO, lékarna.
Nejen pro Prahu 3.

The Tap Tap opět mezi lidmi. Koncertují na žižkovské letní terase

Článek na webu MediaShow.cz, 18.6.2021

Kapela The Tap Tap chystá prázdninový koncert na letní terase Nemocnice sv. Kříže Žižkov. Kapelník Šimon Ornest slibuje "plnotučný" koncert.

"Koncert bude naprosto „plnotučný“, i když prostor terasy budeme muset využít trochu nestandardním způsobem. Ale bude nás všech 20," říká kapelník Šimon Ornest.

"Zahrajeme zhruba 45 minut z naší poslední desky Noha na kolejích. Nabídneme i nové dva hity Ray Charles z Karviné o našem pianistovi Petrovi a písnička Švihlá Jana o naší zpěvačce," nabízí ochutnávku z chystaného koncertu v netradičním prostředí Šimon Ornest.

The Tap Tap využijí pro koncert určený pro pacienty lůžkových oddělení Nemocnice sv. Kříže Žižkov střešní terasu nacházející se v 6. patře historické budovy v Kubelíkově ulici.

Z koncertu vznikne videozáznam. Počítá se i s live streamem, tak aby koncert mohli v přímém přenosu sledovat i ležící pacienti, kteří se na terasu nedostanou.

"Nemocnice sv. Kříže Žižkov je církevní nemocnicí v Praze 3. Specializuje se na lůžkovou dlouhodobou, rehabilitační, ošetřovatelskou a následnou péči," říká mluvčí a PR manažer nemocnice Radek Pešout.

"Přijde mi super, že v Nemocnici sv. Kříže otevírají terasu i pro ležící pacienty. Praha 3 má pořád s bezbarierovostí trochu problém a tohle je velký krok správným směrem," dodává Šimon Ornest, kapelník The Tap Tap.

Zdroj: https://www.mediashow.cz/show/the-tap-tap-opet-mezi-lidmi-koncertuji-na-zizkovske-letni-terase.html

 
Publikováno: 30. 6. 2021