Novinky

Ambulantní centrum, lůžková oddělení, RTG a SONO, lékarna.
Nejen pro Prahu 3.

Fotogalerie: Nejmodernější lůžkové oddělení v Nemocnici sv. Kříže Žižkov

Lůžková oddělení v Nemocnici sv. Kříže Žižkov v Praze 3 jsou určena pro pacienty v různém stádiu onemocnění. Pacienti obvykle jsou na naše oddělení přeloženi z akutních nemocnic či na přání rodiny pacienta nebo na žádost ošetřujícího lékaře pacienta. 

Pacienti již nepotřebují akutní péči, avšak stále nemohou být v domácím prostředí a zároveň již jejich zdravotni stav nevyžaduje péči a lůžko na akutním oddělení nemocnice. 

Nemocnice sv. Kříže Žižkov není domov seniorů, ani "eldéenka". Má 2 hlavní lůžková oddělení: následná intenzivní péče a dlouhodobá intenzivní ošetřovatelská péče. 

Na prvním oddělení jsou hospitalizováni pacienti, kteři po akutních stavech stále potřebují ošetřovatelskou péči a zároveň se pacient "vrací do života". Nemocnice klade důraz na rehabilitace. 

Druhé oddělení se orientuje na pacienty s velkými zdravotními komplikacemi. Pacienti potřebují neustálý monitoring životnich funkcí a bez napojených přístrojů k dýchání či výživě se neobejdou. 

Nemocnice sv. Kříže Žižkov disponuje celkem 75 lůžky. Budova prochází rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací už od roku 2020. V březnu 2022 byl otevřen DIOP ve 4. patře. 

Podívejte se na nejmodernější oddělení s vybavením a přístroji. Nechybi ani klimatizace v místnostech.
Publikováno: 7. 4. 2022

Fotogalerie