Novinky

Ambulantní centrum, lůžková oddělení, RTG a SONO, lékarna.
Nejen pro Prahu 3.

Nemocnice jezdí na metru A

Až pojedete metrem na zelené lince A (tzv. Áčku), je možné, že nastoupíte do soupravy a potkáte naše rámečky, kde se na vás bude usmívat naše sestra Faustýna, vrchní sestra Iva Štorková a samozřejmě i náš pan primář Ondřej Krajník. 
Plakátky jsou označeny QR kódem, díky kterému se dostanete na naše stránky, kde si můžete přečíst vše potřebné. 

Láká vás práce u nás v nemocnici? Pak jsou vám naše dveře otevřené! 
Připojte se k naší boží péči a pečujte s námi o ty, kteří to nejvíc potřebují. 

A proč metro A? Protože jsme nejblíže stanici Jiřího z Poděbrad. 
Náměstí prošlo nákladnou rekonstrukcí a je znovu otevřeno a musíme říct, že je krásné. 
 
Publikováno: 23. 6. 2026

Fotogalerie