Novinky

Ambulantní centrum, lůžková oddělení, RTG a SONO, lékarna.
Nejen pro Prahu 3.

Nemocnice Žižkov zahajuje chirurgickou ambulanci i operace

Nemocnice sv. Kříže Žižkov rozšířila zdravotní péči v Kubelíkově ulici v Praze 3. Od poloviny ledna 2021 je otevřena chirurgická ambulance a zahájeny budou i operační výkony.

Od pondělí do pátku (7 - 14 hodin) ordinují chirurgové MUDr. Ondřej Krajník a MUDr. Zdeněk Horák. Oba lékaři působili naposledy v Sušické nemocnici, předtím mnoho let v roudnické nemocnici či na klinice v Bavorsku.

Oba zkušení lékaři se specializují na chirurgii, traumatologii a cévní chirurgii.

Chirurgická ambulance ošetřuje a léčí úrazy, bolesti břicha, cévní obtíže i chronické rány jak ambulantně, tak ve spolupráci s pražskou jednodenní i akutní nemocnicí. Více zde.

Oba chirurgové indikují a osobně provádí artroskopické operace kolen, operace varixů, laparoskopické operace kýl, žlučníků, appendix vermiformis i klasické operace v chirurgii a traumatologii. Více zde.

Z kapacitních důvodů budovy na Žižkově chirurgové MUDr. Ondřej Krajník a MUDr. Zdeněk Horák spolupracují s jednou klinikou na Vinohradech a s další církevní nemocnicí v Praze 1 Pod Petřínem.

Operativu provádí v týmu špičkově vycvičených zdravotníků v moderně vybavených operačních sálech s navazující lůžkovou péčí.

Chirurgická ambulance Nemocnice Žižkov má ordinační hodiny v Kubelíkově ulici (info zde). Objednat se lze na telefonu 221 012 240, nebo emailu: chirurgie@nskz.cz.

Do Nemocnice Žižkov se lze dostat MHD: V blízkosti stanice metra A Jiřího z Poděbrad a zastávky tramvaje (č. 5, 9, 15, 26) Husinecká. Podrobnosti zde
Publikováno: 20. 1. 2021