Novinky

Ambulantní centrum, lůžková oddělení, RTG a SONO, lékarna.
Nejen pro Prahu 3.

NemocniceŽižkov.cz: To je snadná cesta k ambulancím

Nemocnice sv. Kříže Žižkov se mění i v přístupu snadnější komunikace s pacienty.

"Odborné ambulance získávají větší podporu v naší komunikační strategii. Chceme být pro pacienty dostupní, otevřenější a nabídnout jim vše v jednom. Proto jsme pro ambulantní část zvolili internetovou doménu www.NemocniceZizkov.cz," říká tiskový mluvčí a PR manažer Nemocnice Žižkov Radek Pešout.

Doména NemocniceŽižkov.cz bude komunikována v rámci PR projektů souvisejících s ambulancemi. Po zadání v prohlížeči se pacient dostane přímo do sekce webových stránek nemocnice věnující se ambulancím.

Kromě rozcestníku k jednotlivým ambulancím s podrobnými informacemi pacient získá přístup k odborným článkům týkající se interní, kardio, gastro či plicní ambulance.

"Články vznikají ve spolupráci s odbornými lékaři Nemocnice Žižkov a zároveň jsou psány populárně-naučnou formou. Cílem je, aby pacient nejprve získal potřebné informace před rozhodnutím, zda se má objednat v některé z ambulancí. Chceme pacientovi sdělit, aby se neobával přijít na vyšetření a eventuelně začal řešit svůj zdravotní stav. Lékaři a sestry Nemocnice Žižkov jsou tu pro pacienta," říká Radek Pešout.
Publikováno: 18. 11. 2020

Fotogalerie