Novinky

Ambulantní centrum, lůžková oddělení, RTG a SONO, lékarna.
Nejen pro Prahu 3.

Ředitel Nemocnice Žižkov: Jsem hrdý na nasazení zaměstnanců v době pandemie

Nelehkou situací si prochází zaměstnanci i pacienti Nemocnice sv. Kříže Žižkov, tak jako v jiných zdravotnických a sociálních zařízeních.

Pandemie covid-19 zasáhla i do chodu Nemocnice Žižkov, která prochází modernizací a změnami, aby se stala vyhledávaným místem jak pro pacienty, tak pro zaměstnance.

"Chtěl bych poděkovat a ocenit, co kolegové z řad zdravotníků, ošetřovatelů, sester a dalších profesí, bez kterých by Nemocnice sv. Kříže Žižkov v období pandemie koronaviru nemohla fungovat, dokázali," říká ředitel Tomáš Krajník. "V době, kdy čelí extrémnímu tlaku a práci v náročnějších podmínkách a kdy nás onemocnění některých kolegů dostalo do kritické personální situace."

"Jsem nesmírně hrdý na to, jak se s touto situací poprali a dokázali udržet péči pro naše pacienty a dělat dobré jméno nemocnici. Pocit týmového ducha a odpovědnosti většiny zaměstnanců za zajištění péče o naše klienty je příkladný a dává mi jasný signál, že v budoucnu jsme schopni čelit nejedné výzvě," říká ředitel Nemocnice Žižkov Tomáš Krajník.
Publikováno: 18. 11. 2020